top of page

akustik piyano seçimi

Akustik piyanolar doğal malzemelerle üretilen mekanik enstrümanlar olduğu için fabrikadan arka arkaya çıkmış aynı marka/model piyanolar bile farklılık göstermektedir. Piyano seçerken, evinizin ya da ofisinizin fiziki koşulları, ses geçirgenliği ve bütçeniz önemli kriterlet arasındadır. Hem bütçenize, hem mekansal imkanlarınıza göre ideal piyanoyu seçmek hiç kolay olmayan bir iştir. Bu konuda danışmanlık almak isteyen tüm öğrenci adaylarıma bu özel hizmet ücretsizdir.

dijital piyano seçimi

Günümüzde yüzlerce çeşit, her bütçeye ve zevke hitap eden dijital piyanolar mevcuttur. Elbette hepsinin kalitesi ve kapasitesi birbirinden farklıdır. Evinizin ya da ofisinizin fiziki koşulları, ses geçirgenliği ve bütçeniz önemli kriterler arasındadır. Amacınıza ve bütçenize en uygun dijital piyanoyu almaya karar verdiğinizde iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

bilgisayarla müzik ekipmanı seçimi

Günümüzde evimizin bir odasında kendi müziğimizi yüksek kalitede üretmek mümkün hale gelmiştir. Ancak yüzlerce çeşit ekipman içerisinde hangisinin size uygun olduğunu bilmek, bilgi birikimi ve tecrübe gerektirmektedir. Odanızın büyüklüğü, kullandığınız bilgisayar ve işletim sistemi, yapmak istediğiniz müzik türüne göre tercih edeceğiniz ses kartı, monitör, kulaklık ve yazılımlar değişecektir. Gelin, bütçenize uygun güncel ekipmanları beraber seçelim.

bottom of page