top of page

diktasyon

Özgün bestelerinizi ya da çok çalmak istediğiniz bir şarkının notasını bulamıyorsanız ya da bulduğunuz nota hatalarla doluysa, işte bu hizmet tam size göre. İstediğiniz şarkının temiz bir kaydını e-posta adresime yollamanız yeterli. En kısa sürede edisyon normlarına uygun, size özel yazılmış notanız elinizde.

revize

El yazması eski bir nota ya da internetten bulduğunuz, dikkatsize yazılmış, hatalarla dolu bir nota... Tertemiz, edisyon normlarına uygun, okunaklı ve tüm eksiklerinin tamamlandığı haliyle en kısa sürede elinize ulaşması için sadece notanın görselini eposta vasıtasıyla bana gönderebilirsiniz.

parmak numarası

Hatasız, eski bir edisyon ya da internetten bulduğunuz eksik bir nota... Okunaklı ama parmak numaraları yazmıyor. Haliyle çalmak zorlaşıyor. İstediğiniz punto değerinde, konvansiyonel parmak numaraları yazılmış, edisyon normlarına uygun notanız en kısa sürede elinizde. Yapmanız gereken, parmak numarası yazılmasını istediğiniz notanın görselini e-posta vasıtasıyla bana ulaştırmak. 

noter formatlı nota

Mırıldandığınızda bir melodi ya da herhangi bir enstrümanla basitçe çaldığınız ezgi; Özgün bestenizin tüm yasal haklarını adınıza tescil ettirmek için gereken "noter formatlı nota" yazımı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunun için eserinizin melodisinin ses kaydını e-posta vasıtasıyla ulaştırmanız yeterlidir.

düzenleme

Çok sevdiğiniz bir şarkının notasını buldunuz ama sizin seviyenizin çok üzerinde... Ya da bulduğunuz nota gitar için yazılmış ama siz başka bir enstrümanda çalmak istiyorsunuz. Tek yapmanız gereken, bulduğunuz notanın görselini e-posta vasıtasıyla bana göndermek ve ne yapılmasını istediğinizi kısaca belirtmek. İstediğiniz punto değerinde, konvansiyonel parmak numaraları yazılmış, edisyon normlarına uygun notanız en kısa sürede elinizde olacaktır.

bottom of page