top of page

online piyano dersi

 Hızlı internet ve doğru kamera açısıyla, yüz yüze özel piyano dersinden neredeyse hiç farkı olmayan bu teknolojik hizmette her şey öğretmenin kontrolü altında.

 

Bu benzersiz imkanı deneyimlemek için hemen

ücretsiz deneme dersi randevusu alabilirsiniz.

yüz yüze piyano dersi

Genellikle öğrencilerin evlerinde/ofislerinde ders yapılır. Tüm yaş gruplarıyla program oluşturmak mümkündür. Öğrencinin hedefine ve müzikal geçmişine bağlı kalarak özel bir program oluşturulur. Temel eğitim tüm öğrenciler için ortaktır.

yetişkinlerle piyano dersi

Online-Uzaktan veya yüz yüze ders yapılabilmektedir. Öğrencinin sosyal ve iş yaşamındaki yoğunluğa göre esnek ya da sıkı program oluşturulur. Öğrenci daha önce müzik eğitimi almışsa, bu eğitimde edindiği kazanımlar sınanır. Eksik ya da hatalı öğrenme durumu gözlenirse bu durum düzeltilerek hedefe yönelik yeni bir yol haritası çizilir.

gençlerle piyano dersi

Online-Uzaktan veya yüz yüze ders yapılabilmektedir. Öğrencinin okul ve ders yoğunluğuna göre esnek ya da sıkı program oluşturulur. Öğrenci daha önce müzik eğitimi almışsa, bu eğitimde edindiği kazanımlar sınanır. Eksik ya da hatalı öğrenme durumu gözlenirse, bu durum düzeltilerek hedefe yönelik yeni bir yol haritası çizilir.

çocuklarla piyano dersi

Online-Uzaktan veya yüz yüze ders yapılabilmektedir. Öğrenci daha önce müzik eğitimi almışsa, bu eğitimde edindiği kazanımlar sınanır. Eksik ya da hatalı öğrenme durumu gözlenirse, bu durum düzeltilerek hedefe yönelik yeni bir yol haritası çizilir. Okul öncesi yaşlarda “renklerle öğretme” modeli kullanılmaktadır.

bottom of page